נווה צדק: כיצד הפכה שכונה זו לאירופאית ויוקרתית?

מעוניינים לרכוש דירת יוקרה בתל אביב? מתלבטים לגבי האזור בו הנכם רוצים לרכוש את הדירה? אנו כאן כדי לעזור לכם בכך. במאמר זה, נסרוק את השכונה נווה צדק שבתל אביב, נסביר כיצד הפכה לאזור יוקרתי עם אווירה ייחודית ונציין מדוע כדאי לרכוש שם דירת יוקרה.

 

נווה צדק: היסטוריה ומיקום גיאוגרפי

השכונה ההיסטורית, הוקמה בשלהי המאה ה-19 עוד לפני שהוקמה העיר תל אביב. נווה צדק היא השכונה היהודית הראשונה שנבנתה מחוץ לחומות יפו.
היו שנים שהיא התיישנה והפכה לשכונת עוני מכל הבחינות. באותה תקופה היו אפילו מחשבות על הריסת השכונה ובנייה של מבנים חדשים במקומה, אבל בשנות ה-80 השכונה משכה אליה צעירים ואמנים שאהבו את פשטותה, את המחירים הזולים של הדירות בה ואת קרבתה לים, לשוק הכרמל ועוד. 
 
מיקומה הגיאוגרפי של נווה צדק בעיר תל אביב: מצפונה- לב העיר, מדרומה- יפו, ממערבה- חוף ים וממזרחה- שכונת פלורנטין. 
השכונה היהודית הראשונה שנבנתה מחוץ לחומות יפו מייצגת באופייה הייחודי את כל האיכויות שניתן לבקש ממקום מגורים בעיר: מצד אחד השכונה מאופיינת בבנייה נמוכה, בסמטאות ציוריות, בבניינים לשימור, באווירה אירופאית, משמשת כמוקד של תרבות קולינריה, של אומנות של ערכים היסטוריים. מצד שני, ויחד עם כל אלה, נווה צדק הינו מקום שקט ומושלם למגורי משפחה והוא מספק גם קרבה ונגישות לכל האזורים האסטרטגיים של העיר. 
 
בעשור האחרון נווה צדק הפכה לאחת השכונות הנחשבות בתל אביב, גם למגורים וגם ליעד תיירותי אהוב. בשכונה האמנותית שוררת אווירה אירופאית ובאופן ישיר לכך, ערך הנכסים בשכונה נסק מעלה והשכונה הפכה למבוקשת ונחשקת ביותר. לשוחרי האווירה הרומנטית זהו המקום המושלם.
 
 
 

נווה צדק: הזווית הנדלנית

בעשור האחרון נווה צדק הפכה להיות אחת השכונות המבוקשות ביותר בתל אביב. מחירי הדירות בשכונה נמצאים במגמת עלייה מתמדת אשר הינה פועל יוצא של בנייה נמוכה ייחודית ואקלקטית ושימור המבנים שנעשים במקום. בנוסף, שכונת נווה צדק מבוקשת כיום מאוד ומחירי הדירות נוסקים מעלה מכיוון שמיקומה היא מן "בועה של כל טוב" בתוך המארג הסוער של העיר תל אביב- מצד אחד היא קרובה לים ושקטה מאוד ומצד שני היא קרובה ללב העיר התוסס. 
 
יש לציין, כי הבנייה הייחודית בשכונה ושימור המבנים יצרו מגוון רחב של דירות בוטיק מעוצבות בתוך השכונה היפייפיה.
 

דירות יוקרה בשכונת נווה צדק:

כפי שצוין קודם לכן, בשכונת נווה צדק ישנן דירות בוטיק מעוצבות וכן מגדלי יוקרה שעוצבו בסגנון חדשני. להלן נכסי יוקרה למכירה בנווה צדק:
  • דירת 4 חדרים במגדל White City– שטח הדירה הינו 150 מ"ר + מרפסות. בדירה ישנם מטבח סופר איכותי ומאובזר, פתוח לסלון ויציאה למרפסת עם נוף פתוח לים ולעיר. במגדל ישנה בריכה חיצונית, חדר כושר, שומר 24/7, לובי יוקרתי, חניה ומחסן.
  • דירת 4 חדרים במגדל ליבר נווה צדק– שטח הדירה הינו 144 מ"ר + 14 מ"ר מרפסת. הדירה פונה לכיוון דרום מערב, עם נוף פתוח לים. במגדל ישנה בריכה חיצונית, חדר כושר, שומר 24/7, לובי יוקרתי, חניה ומחסן.
  • דירת גג ליד מרכזי התרבות– שטח הדירה הינו 150 מ"ר + 2 מרפסות בשטח של 42 מ"ר. הדירה מחולקת ל-5 חדרים ב-3 מפלסים. הדירה ממוקמת ברחוב שקט, בקרבה לחוף הים ולכל מוקדי התרבות של שכונת נווה צדק. 
  • וילה פרטית בגודל 320 מ"ר– דירה זו הינה בשטח 320 מ"ר עם גינה ומרפסת שמש גדולה (60 מ"ר). הוילה בנויה בשלושה מפלסים וכוללת גם קומת מרתף. הדירה חדישה מאוד, עם תקרות גבוהות וקרוב לחנוית רבות ולחוף הים.
  • לצפייה בנכסים נוספים בשכונת נווה צדק לחצו כאן
 
מעוניינים במידע נוסף על דירות יוקרה בנווה צדק? מחפשים דירות יוקרה למכירה בתל אביב? רוצים להציע למכירה דירות יוקרה בתל אביב? פנו עוד היום אלינו, למשרד הבוטיק קמפינסקי Real Estate ונשמח לעמוד לרשותכם!
 
משרד הבוטיק קמפינסקי Real Estate הינו משרד המתמחה בייעוץ, בשיווק ובתיווך נכסים ייחודיים ויוקרתיים בכל רחבי תל אביב. מומחיותו באה לידי ביטוי במאפייני הנכסים שאותם הוא משווק: דירות איכותיות במגדלי יוקרה, פרויקטים חדשים, דירות בוטיק, מבני באוהאוס קלאסיים ודירות ייחודיות במבנים בעלי ערך ארכיטקטוני.
 
 

מוכר, קונה, משכיר או שוכר נכס בתל-אביב?

אנו כאן לשיחת ייעוץ ולהערכת שווי הנכס בחינם וללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אלייך בשמחה