מדריך שכונות


לב העיר

לב תל אביב בדומה לשאר מרכזי הערים הגדולות בעולם, מציע את תמצית החוויה האורבנית במיטבה – תוססת, שוקקת ומלאת חיים. זוהי שכונת לב העיר הממוקמת, כשמה, בלבה של העיר תל אביב.
אזור זה מאופיין בבתי מגורים בסגנון אקלקטי בינלאומי אשר נבנו ברובן בשנות ה30 וה40 של המאה הקודמת.

רחוב שינקין המתחיל בכיכר מגן דוד, צומת הרחובות אלנבי נחלת בנימין וקינג גורג בואכה שוק הכרמל ועד לרחוב דיזינגוף מסמנים את ליבה הפועם ומלא החיות של העיר העברית הראשונה. כאן הכל קורה: השילוב בין ישן וחדש, צעיר ונושן ובעיקר שוקק חיים. כאן תוכלו להתחבר לכל מה שמעניין: אופנה, תרבות, קולינריה, מוסיקה ומוקדי בילוי 24/7. זוהי העיר ללא הפסקה. לצד זה סמטאות ורחובות קטנים ושקטים, טובלים בירוק ונסתרים בין גינות מאפשרים לכל אחד למצוא את שחפצה נפשו ולמצות את ההנאה ממגורים בלב האורבני של העיר תל אביב.

בשנים האחרונות מאופיינת השכונה בתנופה של חידוש ושימור המבנים ההיסטוריים בעלי הערך האדריכלי היקר מפז. בנינים רבים בלב העיר הוכרזו כאתרי מורשת עולמי ע"י ארגון אונסקו כחלק מפרוייקט ה"עיר הלבנה".

נשמח להציע לכם ממגוון ה"פנינים הארכיטקטוניות" : דירות בוטיק, מבנים לשימור, פנטהאוזים יוקרתיים המשווקים על ידנו בשכונה הקסומה של לב העיר תל אביב.

לב העיר


נווה צדק

השכונה ההיסטורית, היהודית הראשונה מחוץ לחומות יפו נוסדה בשלהי המאה ה19. תחומה מצפון בלב העיר ומערבה חוף הים מדרומה נושקת ליפו וממזרח שכונת פלורנטין. מייצגת באופייה הייחודי את כל האיכויות שניתן לבקש ממגורים בעיר.
מחד :השכונה מאופיינת בבניה נמוכה, סמטאות ציוריות, בנינים לשימור קפדני, אווירה אירופאית ומוקד של תרבות וקולינריה לצד אומנות וערכים היסטוריים, ובה בעת היא שקטה מושלמת למגורי משפחה ומספקת קרבה ונגישות לכל האזורים האסטרטגיים של העיר.

נווה צדק זכתה לכינוי "פריז הקטנה" ולא בכדי – הרוח החדשה שפוקדת את השכונה מאז שנות ה-80 גרמה לנסיקה של ערך הנכסים בשכונה והפיכתה למבוקשת ונחשקת ביותר. לשוחרי האווירה הרומנטית זהו המקום המושלם.

נשמח לקחת אתכם לסיור התרשמות בשכונה היפייפיה, לספוג קצת מהקסם והייחודיות ולהציע לכם ממגוון דירות הבוטיק שברשותנו.

 נווה צדק

 

קרוב לים

לגור מול קו האופק של החוף, לראות שקיעות מהחלון ולשאוף אוויר ים נקי, מי מאתנו לא חולם  על חלון לים התיכון?  דירות בקו הראשון לים יהוו תמיד נכס יקר ערך שרק ישתבח ברבות הזמן

העיר תל אביב הבנויה לאורך 14 ק"מ של חופים מאפשרת מגוון אפשרויות של מגורים על קו החוף. החל מדירות קייט ונופש, דירות בוטיק ומגורים במגדלים ועד פנטהאוזים מדהימים עם נוף של כחול עוצר נשימה.

מנמל יפו בדרום דרך הטיילת החדישה, בתי הקפה על החוף המסעדות והמלונות דרך בריכת גורדון המיתולגית, ונמל תל אביב בצפון – מספקים אפשרויות מגוונות למגורים אקסלוסיביים במרחק צעדים מחוף הים.

בואו להתרשם ממבחר דירות היוקרה במגדלים הפרושים לאורך קו החוף של תל אביב להגשים חלום ולפתוח את הבוקר מול הים.

על הים

שדרות רוטשילד

כמו בכל עיר ראויה בעולם, גם העיר הלבנה מציגה עורק חיים ראשי ומשגשג. שדרות רוטשילד – פנינה אדריכלית בינלאומית, הינה ציר מרכזי, תוסס ורחב המציעה לכל אורכה שלל אפשרויות בילוי ומוקדי הנאה.

שדרות רוטשילד המתחילה בשכונת נווה צדק הציורית, חוצה את ליבה הפועם של העיר בואכה מתחם הבימה האיכותי. שפע של תרבות, קולינריה ובילוי: גלריות, אומנות, בתי קפה, ומסעדות פרושים לכל אורכה של השדרה הרחבה, הירוקה, המעוטרת במבנים מדהימים בעלי ערך היסטורי ארכיטקטוני ונדל"ני.

במהלך שני העשורים האחרונים, כחלק מההכרה בייחודה של השדרה על נכסיה הארכיטקטוניים היקרים מפז, עברו שדרות רוטשילד תנופה של חידוש ובנייה. משני צדיה של שדרות רוטשילד ניצבים בשילוב אורבני מרתק : מבנים היסטוריים מפוארים ומרשימים שעברו שימור ושחזור לצד מגדלי מגורים יוקרתיים המאפשרים חווית מגורים אקסלוסיבית ואיכותית בתוך הצנטרום האורבאני של העיר הלבנה. לאורכה של השדרה בתי עסק למכביר – חנויות שיקיות, מסעדות איכותיות ובתי קפה המאפשרים לשבת בנחת ולהנות מהדופק של השדרה המרכזית בעיר

אשמח לצאת אתכם לסיור הכרות לא מחייב בשדרות רוטשילד השוקקות, לשתות אספרסו איכותי באחד מבתי הקפה הרבים, ולהתרשם מהנכסים הייחודיים שיש לי להציע לכם בשדרות הכי נחשבות של תל אביב.

 

הצפון הישן

חלקה של העיר תל אביב אשר נבנה בשנות ה30 וה40 של המאה הקודמת. ייושב ברובו על ידי אוכלוסייה אמידה אשר עלתה מארצות מרכז אירופה בעליות הרביעית והחמישית.

האזור המקורי מוגדר בגבולות שבין נחל הירקון בצפון, שדרות בן גוריון בדרום, הים ממערב ועד לרחוב אבן גבירול במזרח.

המרקם העירוני של הצפון הישן הינו ייחודי מסוגו : סגנון הבנייה והתכנון האדריכלי זכו להכרה עולמית כחלק מ"העיר הלבנה". שכיות החמדה הרבות המצויות בשטח עירוני זה כוללות בין היתר את כיכר דיזינגוף המיתולגי המתחדש בימים אלה, פארק הירקון – הריאה הירוקה הגדולה בעיר מספקת אפשרויות בלתי נדלות למרחבים, פעילות ספורט ונוף פתוח וטבעי. נמל תל אביב הססגוני, המושקע ביותר בישראל  המציע אינספור אפשרויות בילוי, הסעדה ופעילות סביב השעון וכמובן חופי הים של העיר תל אביב התוחמים את אזור הצפון הישן ממערב.

השילוב בין נוף ירוק וטבעי ורחובות קטנים ושקטים, מסגרות חינוכיות רבות וגני שעשועים על כל צעד ושעל הפכו את הצפון הישן למתחם מועדף למשפחות. אך אל תתנו לכל אלו לתעתע – מדובר באחד מאזורי הבילוי התוססים.

בשנים האחרונות תנופת הבנייה לא פסחה גם על רובע הצפון הישן. כיום ניתן לבחור מבין מגוון סגנונות המגורים: החל מדירות בוטיק מעוצבות בסמטאות השקטות והירוקות של הצפון הישן ועד לדירות יוקרה במגדלים חדשניים בסגנון "מגדלי אסותא", "מגדל רמז", "מגדל אינפיניטי", "מגדלי סוטין" "מגדל הגימנסיה" מגדלי "בארי נהרדע"  הנחשבים ועוד.

מתענינים באזור השקט והאיכותי הזה של העיר תל אביב? התקשרו ואשמח לצאת עמכם לסיור היכרות ,לא מחייב, על מנת להתרשם מהיצע הדירות האקסקלוסיביות שיש לצפון הישן להציע.

יפו

עיר הנמל העתיקה לחוף הים התיכון, נכס אסטרטגי לאורך אלפי שנים, אוחדה בשנת 1949 עם תל אביב ומהווה מאז את אחד מרבעי העיר הייחודיים והססגוניים ביותר. משחר ימי התנ"ך יש ליפו ערך אורבאני כלכלי ותרבותי. מיקומה המושלם היווה קרקע פורייה להתפתחות המסחרית והתרבותית. יש הגורסים כי מקור שמה: "יאפו" – משמעו יפה. ואכן שירים רבים ונכסי צאן ברזל תרבותיים כל אלה מציינים את יופיה עוצר הנשימה וייחודה של עיר הנמל העתיקה הזו.

בשנים האחרונות עוברת יפו מהפכה של ממש. בדומה למרכזי ערים עתיקות בעולם (רומא, ברצלונה פריז ועוד רבות וטובות) – ההכרה בייחודה ההיסטורי הנדיר הוביל גל של פיתוח, שיפוץ והקמת תשתיות חדשות. חלקי השכונה הוגדרו מחדש וזכו לשימור ולשחזור לו הם ראויים. מתחמים דוגמת שוק הפשפשים, הנמל העתיק הפכו לאבן חן ייחודית.

האפשרות לגור במבנים היסטוריים נוטפי קסם, יופי אדריכלי עוצר נשימה ובה בעת חווית האוטנטיות, הריחות והצבעים של עיר עתיקה בת אלפי שנים, על שווקיה וסמטאותיה  מהווים אבן שואבת לאוכלוסייה מגוונת הרוצה להתגורר ולחיות במיקום ייחודי  היסטוריה, תרבות קולינריה איכותית, ישן לצד חדש, מגוון אנושי ורב תרבותיות :כל אלה יוצרים אבן שואבת למשקיעים מכל רחבי העולם. יפו מאפשרת, כמו ערים בעלות ערך היסטורי בכל העולם אפשרות למגורי יוקרה איכותיים ועוצרי נשימה – לגור בינות סמטאות ציוריות  אל מול הגלים והחוף היפהפה . מביני עניין כבר זיהו את העוצמה והחד פעמיות של המיקום המושלם. אם גם לכם יש משאלה לגור ולחיות בין דפי ההיסטוריה בתנאים איכותיים של יוקרה וסטייל, אני מזמין אתכם להתרשם מהנכסים הייחודיים ושובי הלב שיש לי להציע בשכונה המיוחדת וההיסטורית – יפו.
 


מוכר, קונה, משכיר או שוכר נכס בתל-אביב?

אנו כאן לשיחת ייעוץ ולהערכת שווי הנכס בחינם וללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אלייך בשמחה