למכירה פנטהאוז בשדרות רוטשילד תל אביב

למכירה פנטהאוז בשדרות רוטשילד תל אביב

שדרות רוטשילד הן בהחלט השדרות המפורסמות ביותר של תל אביב, ויש סיבה טובה לכך שרבים מחפשים למכירה פנטהאוז בשדרות רוטשילד תל אביב למרות המחיר הגבוה. שדרות רוטשילד הן מהרחובות הראשונים אשר נבנו בתל אביב, ועד היום ניתן למצוא בניינים מרהיבים לשימור אשר נבנו עם הקמת הרחוב.

הבניינים בסגנון הבאוהאוס האופיינים לאותה התקופה, הם שהופכים את הרחוב לכה ייחודי ושומרים על צביונו המקורי. לצד מבנים ישנים אלו, אשר עוברים שימור בכל עת, ניתן למצוא לא מעט בניינים יוקרתיים חדשים אשר נבנו ועדיין נבנים לאורך השנים. במרבית המקרים, ישנו ניסיון של היזמים והאדריכלים לשמור על אופי הרחוב ולעצב את המבנים באופן המשתלב עם סגנון הרחוב.

כאשר מחפשים למכירה פנטהאוז בשדרות רוטשילד תל אביב לרוב מחליטים טרם החיפוש על סוג הנכס אותו מחפשים, האם בבניין לשימור או בניין חדש. אין ספק כי בניין לשימור הוא בעל אופי ייחודי ועל כן מבוקש יותר בעת חיפוש אחר למכירה פנטהאוז בשדרות רוטשילד תל אביב הפופולריות.

למרות העסקים הרבים אשר פזורים באזור, ממסעדות ובתי קפה ועד משרדים וגלריות, העומס אינו מאפיין את שדרות רוטשילד. לכן לא משנה באיזה סוג של נכס תבחרו, כך או כך תוכלו להנות מאורך חיים רגוע המשלב את כל יתרונות העיר.

מחפשים למכירה פנטהאוז בשדרות רוטשילד תל אביב ? צרו קשר כבר עכשיו עם קמפינסקי ריל אסטייט ונשמח לעזור לכם בחיפוש אחר הנכס המושלם עבורכם.

מוכר, קונה, משכיר או שוכר נכס בתל-אביב?

אנו כאן לשיחת ייעוץ ולהערכת שווי הנכס בחינם וללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אלייך בשמחה