זאב קמפינסקי – "אני מאמין"


כנות – מקצועיות – יחסי אנוש:  זהו ה"שילוש הקדוש" המרכיב ייעוץ נדל"ן איכותי.

כנות – שקיפות,מהימנות וכנות בין כל הצדדים הם הקרקע עליה נבנית עסקה. ניסיוני הרב לימדני כי כאשר הלקוח מקבל את מירב האינפורמציה, בזמן אמת, זהו פקטור מרכזי התורם לקבלת ההחלטות מועילות וטובות יותר. אני עובד מתוך גישה כי כל המעורבים בעסקה מעוניינים במטרה זהה: כולנו שואפים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורנו, בתנאים הטובים ביותר. לשם כך, אני פועל באופן גלוי, ישיר ותוך שיתוף מקסימאלי בין הצדדים המעורבים בעסקה תוך נאמנות למטרתנו המשותפת.  

מקצועיות – ברמה גבוהה מאפשרת לי להכיר בכל רגע נתון את מה שיש לשוק הנדל"ן התל אביבי להציע וכן את היכולת לנבא ולהעריך את המגמות העתידיות.  כלים אלו הם הבסיס להתאמת הנכס המדויק לצרכי הלקוח ,כמו גם באיתור לקוח מתאים עבור מוכר הנכס, וליווי עד למימוש והשלמת העסקה. בנוסף ,בשל מורכבות תהליכי רכישה ומכירת נדל"ן, אני מספק קישורים לבעלי מקצועות משיקים, הטובים בתחומם. החל מנוטריונים אשר ילוו משפטית, דרך אדריכלים מעצבי פנים ועד לניהול הנכס על ידי באופן אישי במידת הצורך. בנוסף, ניסיוני המקצועי הוכיח כי פרגון, שיתוף ויחסים קולגיאליים נאותים עם עמיתיי למקצוע מקדמים את לקוחותיי ואת צרכיהם. בעזרתם אני מסוגל להציג בפני לקוחותיי את מירב האפשרויות הקיימות בשוק  וכך לייצר עסקאות אופטימאליות לשביעות רצונם של כל המעורבים.

יחסי אנוש – אני מאמין כי תיווך נדל"ן הוא מקצוע הדורש יחסי אנוש מעולים. לא פחות. אנשים העומדים בפני קנייה או מכירת נכס, מצויים לתפיסתי באחד ממהלכי חייהם החשובים ביותר, ועל כן יש משקל רב ליכולותיי הבינאישיות: סבלנות, אדיבות, יכולת לגשר בין עמדות תוך איזון הצרכים הינם איכויות אישיות אשר בכל פעם מחדש מוכיחים את משמעותם ונחיצותם בתחום בו אני עוסק. היכולת לתת יחס אישי ואנושי לכל לקוח תוך ניסיון אותנטי להבין לעומק את משאלותיו וצרכיו, אלו מפתחות עיקריים בדרך לעסקה מוצלחת.


שירות אישי ללקוחותיי

ניסיוני העשיר חוסך ללקוחותיי זמן. "זמן שווה כסף" היא משוואה בסיסית בעולמנו. שיטת העבודה שלי חוסכת את ההתרוצצות בין מתווכים שונים. אני מקדיש זמן ומחשבה רבה לביצוע תהליך המיון הראשוני: רוכש נכס הפונה אליי ופורש את צרכיו, יכול להתמקד בעזרתי רק בנכסים המתאימים עבורו, ללא כיתות רגליים מיותר וללא מפחי נפש. מאידך ,מוכר נכס לא ייאלץ להתמודד עם אינסוף פניות שאינן רלוונטיות, בזבוז זמן ואנרגיה לשווא.

ההצלחה בהתמקדות בנכסים המתאימים ועקב כך בחסכון בזמן, בנויה על פגישת היכרות ראשונית עם הלקוחות לפני היציאה לשטח: בפגישה זו ניתן ללקוחות הסבר ממצה על המיקומים, המחירים והאפשרויות. הפגישה מאפשרת לי לקבל תובנה מדויקת לגבי רצונם, העדפותיהם, מגבלותיהם, לוחות זמנים ותקציבם של הלקוחות.

פגישה  זו חוסכת זמן רב בהמשך תהליך החיפוש, אשר עלול להיות מייגע וממושך.
אני מלווה את הלקוחות  באופן אישי עד למציאת הנכס המתאים בעבורם, בניהול משא ומתן, גיבוש תנאי העסקה ומתן עזרה מקצועית ככל שנדרש עד גמר הכנת החוזה וחתימתו. 

אדגיש ואציין כי הטיפול בלקוחותיי נעשה במירב הדיסקרטיות והאינטימיות ואני מחויב ללקוחותיי בנאמנות ושקיפות מלאה.

 

מוכר, קונה, משכיר או שוכר נכס בתל-אביב?

אנו כאן לשיחת ייעוץ ולהערכת שווי הנכס בחינם וללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אלייך בשמחה