איך ניתן למכור דירת יוקרה ומהר?

יש לכם דירת יוקרה שאתם חייבים למכור ומהר? מעוניינים למכור את הנכס שלכם אך אין לכם כוח לכאב ראש הנלווה לכך? ישנם דרכים בהם ניתן למכור אפילו נכסי יוקרה במיליוני שקלים במהירות רבה ומאמר קצר זה נשמח להציג בפניכם את האפשרויות שעומדות לרשותכם.

מכירת נכסי יוקרה במהירות

כאשר השוק נמצא במגמת עליה (מצב אופטימלי) משך מכירה ממוצעת לדירה רגילה הנו בין 50-120 יום. כאשר מדובר בנכסי יוקרה, משך הזמן ממועד קבלת ההחלטה על מכירה ועד לסגירת עסקה בפועל ינוע בטווחי זמן ארוכים בהרבה. אבל, מה קורה כאשר נדרשים להון עצמי ואו כאשר רוצים למכור את הנכס היוקרתי מתחת לרדאר ובמהירות רבה? 
 
מכירה עצמאית של נכסי יוקרה לרוב לא עולה יפה. זאת מאחר ויש קושי משמעותי להעריך את שווי הנכס מבלי לדעת מה הסכומים שרוכשי נכסי היוקרה מוכנים ורוצים לשלם על הנכס ברשותנו (על בסיס נתוני עבר ורכישות דומות שנעשו בשכונה ואו בעיר בה הנכס שלכם ממוקם). לעומת זאת, מכירה על ידי מתווך דירות יוקרה אשר מנוסה בעסקאות מאין אלו בהחלט יכול להניע תהליכים מהירים למכירה.
 
מאחר ואנו רוצים לשמור על דיסקרטיות ואיננו רוצים להציג לציבור שאנו בלחץ למכור את הנכס שברשותנו, אנו לא נוכל לצאת לתהליכים פרסומיים רחבים ואו לבצע מהלכים אשר גוררים תשומת לב רבה אך גם משמשים כעזרים למכירת הנכס, לכן יהיה עלינו להפעיל יצירתיות רבה ושימוש נבון בקשרים שפותחו במשך שנים רבות עם מגוון יודעי דבר בקרבת הנכס.
 

אז איך מקדמים מכירה של נכסי יוקרה ומהר?

כדי למכור דירת יוקרה ובמהירות מקסימלית, כדאי לשכור מתווך דירות יוקרה המתמחה בסביבת הנכס שברצונכם למכור. בעזרת המתווך המקצועי, תוכלו לקבוע יחד מחיר פתיחה שיגרום למתעניינים רבים להגיע ולראות את את הנכס ובטווח זמן קצר. יתרה מזאת, על ידי ליווי של מתווך המתמקצע בדירות יוקרה, הנכס שלכם ייחשף לרוכשים פוטנציאלים רלוונטים אשר התעניינו בנכס מסוג זה הן בעבר והן כיום.
 
במידה וקבעתם מחיר נכון (אופטימלי לנכס, למצב השוק ולביקוש בסביבת הנכס), הנכס יימכר במהירות רבה על אף מחירו הגבוה שאתם מבקשים עבורה. 
 

רוצים למכור את הדירה שלכם?

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. קמפינסקי ריל אסטייט הינו משרד בוטיק הממוקם בשדרות רוטשילד  25 ומתמחה בייעוץ, בשיווק ובתיווך נכסים ייחודיים ויוקרתיים בכל רחבי תל אביב. חשוב לציין, על ידי הצטרפות לשירותנו הנכס שלכם ייחשף למאגר גדול של לקוחות ורוכשים פוטנצאליים תושבי חוץ ותושבי הארץ. בנוסף, משרדינו עובד בשיתוף פעולה מלא עם סוכני תיווך מהשורה הראשונה המתמחים במכירת נכסי יוקרה.
אנו נדע למכור עבורכם את הנכס במהירות ובמחיר הנכון ביותר תוך שמירה על פרטיותכם ועל עצם המכירה מתחת לרדאר. 

מוכר, קונה, משכיר או שוכר נכס בתל-אביב?

אנו כאן לשיחת ייעוץ ולהערכת שווי הנכס בחינם וללא התחייבות 

השאר פרטים ונחזור אלייך בשמחה